Kuumaõhu fritüür

Churro laastud

pinit

Olenemata sellest, kas valmistate neid omatehtud churro-krõpse ahjus või fritüüris, ei tekita need sõltuvust. Kaneeli ja suhkruga kaetud sobivad suurepäraselt juustukooki kastmiseks või lihtsa šokolaadi ganache sisse. Meile meeldib, kui lihtne on neid valmistada, mistõttu sobivad need suurepäraselt viimasel minutil kokku viskamiseks.

Churro laastud

6 keskmise jahuga tortillad 4 spl. sulatatud või 1 c. granuleeritud suhkur 1 1/2 spl. kaneeli JUHISED AHJU JAOKS Kuumuta ahi 425°-ni. Lõika iga tortilla 8 kolmnurgaks. Viska tortillad võiga, veendudes, et mõlemad pooled on kaetud. Sega keskmises kausis kaneel ja suhkur. Töötades partiidena, viska tortillad kaneelisuhkrusse. Asetage ühe kihina suurele ahjuplaadile. Küpseta kuni krõbedaks, 8 kuni 10 minutit. Enne serveerimist lase 5 minutit pannil jahtuda. ÕHUFRITTILE Lõika iga tortilla 8 kolmnurgaks. Viska tortillad võiga, veendudes, et mõlemad pooled on kaetud. Sega keskmises kausis kaneel ja suhkur. Töötades partiidena, viska tortillad kaneelisuhkrusse. Tööpartiid, asetage tortillad korvi ühe kihina. Küpseta 375° juures 6 minutit.
Ettevalmistusaeg 5 min Valmistusaeg kokku 5 min Kalorid: 44
Toiteväärtus

Portsjonid 48


Kogus portsjoni kohta
Kalorid 44kcal
% Päevane toiteväärtus *
Rasvad 1g2%
Küllastunud rasvad 1g5%
Soolad 63mg3%
Süsivesikud 8g3%
Suhkrud 4g
Valgud 1g2%

* Päevaväärtuste protsendid põhinevad 2000 kalorilisel dieedil. Teie päevane väärtus võib sõltuvalt teie kalorivajadusest olla suurem või väiksem.

Recipe Card powered by Delicious Retseptid