Kuumaõhu fritüür

Õhufritüüritud Chicken Tenders

pinit

Krõbedad kanalihad ilma fritüürita? JAH! Need õhufritüüriga kanalihad vajavad kuldseks ja krõbedaks saamiseks vaid 10 minutit. Mesi-sinepi dipikastme võib selle aja jooksul omavahel segada, et sellest saaks kiire ja nädalaõhtune sõbralik eine. Kui meesinep ei sobi, proovige valmistada meie omatehtud rantšo kastet! See on veel üks suurepärane petipiima kasutamine ��. Kui teil pole pehmeid, võite sama tulemuse saavutamiseks lõigata kanarindadest õhukesed ribad. Paneeritud vormide pihustamine vähese küpsetuspritsiga annab kanale paneerimiseks vajalikku niiskust ja aitab muuta kanafilee ilusaks kuldseks.

Õhufritüüritud Chicken Tenders

1 1/2 naela. kana pakkumised Kosher sool Värskelt jahvatatud must pipar 2 1/2 c. panko leivapuru 1 1/2 c. universaalne jahu 2 suured munad 1/4 c. petipiim Oliiviõli küpsetussprei 1/3 c. majonees 2 spl. Dijoni sinep 2 spl. kallis 1/4 tl. kuum kaste (valikuline) JUHISED Maitsesta kana mõlemalt poolt soola ja musta pipraga. Asetage panko ja jahu eraldi madalatesse kaussidesse. Kolmandas kausis vahusta munad ja petipiim. Kastke kanaliha ükshaaval jahusse, seejärel munasegusse ja lõpuks pankosse, surudes kinni. Töötades partiidena, õhufritüüri korvis, asetage kana, olge ettevaatlik, et mitte ülerahvastada. Piserdage kana pealsed küpsetusspreiga. Küpseta 400° juures 5 minutit. Pöörake kana ümber, piserdage ülaosasid küpsetuspritsiga ja jätkake küpsetamist kuni kuldpruunini, veel umbes 5 minutit. Vahusta väikeses kausis majonees, sinep, mesi ja kuum kaste, kui kasutad; maitsesta soola ja musta pipraga. Laota kana vaagnale. Serveeri koos meesinepiga.
Ettevalmistusaeg 15 min Valmistusaeg kokku 15 min Kalorid: 654
Toiteväärtus

Portsjonid 4


Kogus portsjoni kohta
Kalorid 654kcal
% Päevane toiteväärtus *
Rasvad 22g34%
Küllastunud rasvad 4g20%
Soolad 674mg29%
Süsivesikud 64g22%
Kiudained 2g8%
Suhkrud 11g
Valgud 45g90%

* Päevaväärtuste protsendid põhinevad 2000 kalorilisel dieedil. Teie päevane väärtus võib sõltuvalt teie kalorivajadusest olla suurem või väiksem.

Recipe Card powered by Delicious Retseptid